آخرین آموزش ها

جدید ترین آموزش های آمازینگ فایل

ریموت کنترل ریموت کنترل
ای سی مگا 8 ای سی مگا 8
تابع ( ) array_merge تابع ( ) array_merge
تگ div در html تگ div در html
html چیست؟ معرفی اچ تی ام ال html چیست؟ معرفی اچ تی ام ال
تابع ( ) count تابع ( ) count
تابع ( ) array_values تابع ( ) array_values
تابع ( ) array_keys تابع ( ) array_keys
تابع ( ) array_search تابع ( ) array_search
تابع ( ) end تابع ( ) end
سنسور سنسور
تابع ( ) prev تابع ( ) prev
تابع ( ) next تابع ( ) next
تابع ( ) shuffle تابع ( ) shuffle
تابع ( ) sort تابع ( ) sort
تابع ( ) is_array تابع ( ) is_array
تابع ( ) preg_replace تابع ( ) preg_replace
تابع ( ) preg_match تابع ( ) preg_match
تابع ( ) wordwrap تابع ( ) wordwrap
تابع ( ) nl2br تابع ( ) nl2br
تابع ( ) ucwords تابع ( ) ucwords
تابع ( ) strtoupper تابع ( ) strtoupper
تابع ( ) str_replace تابع ( ) str_replace
تابع ( ) explode تابع ( ) explode
تابع ( ) strtok تابع ( ) strtok
تابع ( ) substr تابع ( ) substr
تابع ( ) strpos تابع ( ) strpos
تابع ( ) strstr تابع ( ) strstr
تابع ( ) strlen تابع ( ) strlen
تابع ( ) pow تابع ( ) pow
تابع ( ) sqrt تابع ( ) sqrt
تابع ( ) octdec تابع ( ) octdec
تابع ( ) decoct تابع ( ) decoct
تابع ( ) hexdec تابع ( ) hexdec
تابع ( ) dechex تابع ( ) dechex
تابع ( ) bin2hex تابع ( ) bin2hex

آخرین کتاب ها

جدید ترین کتاب های آمازینگ فایل

3,000 تومان Altium Designer یکی از بهترین نرم افزار طراحی مدارات چاپی است. این نرم افزار توانایی طراحی چند لایه ای PCB در محیط دو بعدی و همچنین سه بعدی را دارد. در آلتیوم شما می توانید یک شماتیک طراحی کرده و به راحتی آن را به PCB تبدیل کنید. البته بیشتر دوستان در ایران راه سخت تر را انتخاب می کنند و بوسیله تعریف نتِ ها PCB را طراحی می کنند که قاعدتا مشکلات پس از طراحی و در زمان ساخت، عیب یابی و تغییر PCB نمایان می شود. در طراحی پی سی بی قطعات الکترونیکی می توانند در قسمت زیر و روی برد مدار چاپی قرار بگیرند. نرم افزار Altium به شما این قابلیت را می دهد تا پایه های این قطعات را به صورت اتوماتیک یا تعاملی (Interactive) در هر لایه ای از PCB به یکدیگر متصل کنید که به اصطلاح به این کار Routing گفته می شود. با استفاده از PCB Rules در طراحی مدار چاپی در Altium Designer می توانید قوانین مختلفی را تعریف کنید تا از بروز خطا جلوگیری کرده و یک مدار استاندارد را طراحی کنید. برای مثال می توانید در قسمت PCB Rules حداقل و حداکثر پهنای Track (اتصال رسانا بین پین های قطعات)، حداقل فاصله قطعات و Track ها و … را تعیین کنید.

Altium Designer یکی از بهترین نرم افزار طراحی مدارات چاپی است. این نرم افزار توانایی طراحی چند لایه ای PCB در محیط دو بعدی و همچنین سه بعدی را دارد. در آلتیوم شما می توانید یک شماتیک طراحی کرده و به راحتی آن را به PCB تبدیل کنید. البته بیشتر دوستان در ایران راه سخت تر را انتخاب می کنند و بوسیله تعریف نتِ ها PCB را طراحی می کنند که قاعدتا مشکلات پس از طراحی و در زمان ساخت، عیب یابی و تغییر PCB نمایان می شود. در طراحی پی سی بی قطعات الکترونیکی می توانند در قسمت زیر و روی برد مدار چاپی قرار بگیرند. نرم افزار Altium به شما این قابلیت را می دهد تا پایه های این قطعات را به صورت اتوماتیک یا تعاملی (Interactive) در هر لایه ای از PCB به یکدیگر متصل کنید که به اصطلاح به این کار Routing گفته می شود. با استفاده از PCB Rules در طراحی مدار چاپی در Altium Designer می توانید قوانین مختلفی را تعریف کنید تا از بروز خطا جلوگیری کرده و یک مدار استاندارد را طراحی کنید. برای مثال می توانید در قسمت PCB Rules حداقل و حداکثر پهنای Track (اتصال رسانا بین پین های قطعات)، حداقل فاصله قطعات و Track ها و … را تعیین کنید.

پرداخت و دانلود
3,000 تومان آموزش کامل برنامه نویسی سی برای میکرو پیشگفتار میکروکنترلر یک تراشه الکترونیکی قابل برنامه ریزی است که استفاده از آن باعث افزایش سرعت و کارآیی مدار در مقابل کاهش حجم و هزینه مدار می گردد. با ساخت میکروکنترلرها تحول شگرفی در ساخت تجهیزات الکترونیکی نظیر لوازم خانگی ، صنعتی ، پزشکی ، تجاری و ... به وجود آمده است که بدون آن تصور تجهیزات و وسایل پیشرفته امروزی غیر ممکن است.   یکی از میکروکنترلرهای پرکاربرد و معروف AVR  نام دارد که ساخت شرکت Atmel  می باشد. این میکروکنترلرها جزو ساده ترین و در عین حال پر کاربرد ترین میکروکنترلرهای موجود می باشد. از میکروکنترلرهای AVR  در کاربردهایی وسیع با قابلیت های متوسط ( مانند پروژه های دانشگاهی، تجاری، منازل و… ) استفاده می گردد. اولین و بهترین گزینه برای ورود به دنیای الکترونیک دیجیتال، یاد گرفتن میکروکنترلرهای AVR  است چرا که اصولی ترین و پایه ای ترین مباحث الکترونیک دیجیتال در آموزش این میکروکنترلرها وجود دارد که به عنوان پیش نیازی برای یادگیری سطوح بالاتر و میکروکنترلرهای قوی تر همانند ARM  و آرایه های منطقی برنامه پذیر FPGA  است. یادگیری این میکروکنترلرها بسیار شیرین بوده و پروژه های بسیار جالب و پرکاربردی با استفاده از آنها میتوان خلق کرد. همچنین تهیه این میکروکنترلرها بسیار راحت تر و قیمت آن نسبت به بقیه میکروکنترلرها بسیار مناسب بوده و همه علاقه مندان میتوانند لوازم مورد نیاز آن ها را تهیه و به راحتی استفاده نمایند. خوشبختانه منابع گسترده و وسیعی در اینترنت برای یادگیری میکروکنترلرهای AVR  وجود دارد که بسیار در این زمینه کمک می کنند اما به علت اینکه اغلب با نگاه سطحی یا بسیار عمیق گفته شده اند، یا جوابگوی کلیه نیارهای علاقه مندان و مشتاقان یادگیری نیست و یا فقط قشر خاصی توانایی درک و هضم آن را دارند. جزوه موجود که با نگاهی نو برای مخاطب عام و با زبانی ساده بیان شده است، امید است بتواند به طور عمیق و مفهومی نظر خوانندگان را به این حوزه جلب کند. ضمنا ویژگی دیگر این جزوه از 0 تا 100 بودن آن است یعنی سعی شده است تمام قواعد و قوانین مورد نیاز برای کار، از رنگ مقاومت ها گرفته تا فرمول های مورد نیاز برای طراحی پروژه های میکروکنترلری، آورده شده باشد تا در هر زمان و در هر مکان برای کار با میکروکنترلرهای AVR  فقط به این جزوه نیاز داشته باشید.

آموزش کامل برنامه نویسی سی برای میکرو پیشگفتار میکروکنترلر یک تراشه الکترونیکی قابل برنامه ریزی است که استفاده از آن باعث افزایش سرعت و کارآیی مدار در مقابل کاهش حجم و هزینه مدار می گردد. با ساخت میکروکنترلرها تحول شگرفی در ساخت تجهیزات الکترونیکی نظیر لوازم خانگی ، صنعتی ، پزشکی ، تجاری و ... به وجود آمده است که بدون آن تصور تجهیزات و وسایل پیشرفته امروزی غیر ممکن است. یکی از میکروکنترلرهای پرکاربرد و معروف AVR نام دارد که ساخت شرکت Atmel می باشد. این میکروکنترلرها جزو ساده ترین و در عین حال پر کاربرد ترین میکروکنترلرهای موجود می باشد. از میکروکنترلرهای AVR در کاربردهایی وسیع با قابلیت های متوسط ( مانند پروژه های دانشگاهی، تجاری، منازل و… ) استفاده می گردد. اولین و بهترین گزینه برای ورود به دنیای الکترونیک دیجیتال، یاد گرفتن میکروکنترلرهای AVR است چرا که اصولی ترین و پایه ای ترین مباحث الکترونیک دیجیتال در آموزش این میکروکنترلرها وجود دارد که به عنوان پیش نیازی برای یادگیری سطوح بالاتر و میکروکنترلرهای قوی تر همانند ARM و آرایه های منطقی برنامه پذیر FPGA است. یادگیری این میکروکنترلرها بسیار شیرین بوده و پروژه های بسیار جالب و پرکاربردی با استفاده از آنها میتوان خلق کرد. همچنین تهیه این میکروکنترلرها بسیار راحت تر و قیمت آن نسبت به بقیه میکروکنترلرها بسیار مناسب بوده و همه علاقه مندان میتوانند لوازم مورد نیاز آن ها را تهیه و به راحتی استفاده نمایند. خوشبختانه منابع گسترده و وسیعی در اینترنت برای یادگیری میکروکنترلرهای AVR وجود دارد که بسیار در این زمینه کمک می کنند اما به علت اینکه اغلب با نگاه سطحی یا بسیار عمیق گفته شده اند، یا جوابگوی کلیه نیارهای علاقه مندان و مشتاقان یادگیری نیست و یا فقط قشر خاصی توانایی درک و هضم آن را دارند. جزوه موجود که با نگاهی نو برای مخاطب عام و با زبانی ساده بیان شده است، امید است بتواند به طور عمیق و مفهومی نظر خوانندگان را به این حوزه جلب کند. ضمنا ویژگی دیگر این جزوه از 0 تا 100 بودن آن است یعنی سعی شده است تمام قواعد و قوانین مورد نیاز برای کار، از رنگ مقاومت ها گرفته تا فرمول های مورد نیاز برای طراحی پروژه های میکروکنترلری، آورده شده باشد تا در هر زمان و در هر مکان برای کار با میکروکنترلرهای AVR فقط به این جزوه نیاز داشته باشید.

پرداخت و دانلود
کتابهای بیشتر

مطالب آموزشی

آموزش های آمازینگ فایل رایگان

ریموت کنترل

ریموت کنترل
ریموت کنترل چیست وچگونه کار می کند

ادامه مطلب
ای سی مگا 8

ای سی مگا 8
این ای سی یکی از ای سی های قابل برنامه ریزی میباشد که به آن میکروکنترلر نیز میگویند .  میکرو کنترلر مگا 8 ساخت شرکت اینتل ارزان ترین و در عین حال پر کاربرد ترین میکرو در بین میکرو های avr میباشد .

ادامه مطلب
تابع ( ) array_merge

تابع ( ) array_merge
تابع ( ) array_merge برای ترکیب دو یا چند آرایه استفاده میشود

ادامه مطلب
تگ div در html

تگ div در html
یکی از تگ های پرکاربرد در طراحی صفحات وب می باشد

ادامه مطلب
html چیست؟ معرفی اچ تی ام ال

html چیست؟ معرفی اچ تی ام ال
سلام خسته نباشید امید وارم حال دلتون خوب باشه. امروز تصمیم گرفتم که زبان طراحی سایت ( یعنی زبان html ) که خیلی آسون و پر کاربرده رو معرفی کنم و در پست های بعدی بهتون آموزش بدم . 

ادامه مطلب
تابع ( ) count

تابع ( ) count
تابع ( ) count یک آرایه به عنوان ورودی میگیرد و تعداد عناصر آن را بر میگرداند

ادامه مطلب
تابع ( ) array_values

تابع ( ) array_values
تابع ( ) array_values یک آرایه میگیرد و عناصر آن را بر میگرداند

ادامه مطلب
تابع ( ) array_keys

تابع ( ) array_keys
تابع ( ) array_keys یک آرایه به عنوان آرگومنت مییرد و کلی های ان را بر میگرداند.

ادامه مطلب
تابع ( ) array_search

تابع ( ) array_search
جستجوی آرایه با تابع ( ) array_search

ادامه مطلب
تابع ( ) end

تابع ( ) end
تابع ( ) end برای بردن عنصر جاری آرایه به آخرین عنصر میباشد .

ادامه مطلب
سنسور

سنسور
سنسورها عنصری هستند که کمیت فیزیکی را اندازه می گیرند انها در زندگی ما خیلی کمک می کند

ادامه مطلب
تابع ( ) prev

تابع ( ) prev
تابع ( ) prev عنصر جاری آرایه را یک واحد به عقب میبرد و آن را برمیگرداند .

ادامه مطلب
تابع ( ) next

تابع ( ) next
تابع ( ) next عنصر جاری آرایه را یک واحد به جلو میبرد و آن را برمیگرداند .

ادامه مطلب
تابع ( ) shuffle

تابع ( ) shuffle
تابع ( ) shuffle یک آرایه را میگیرد و عناصر آن تابع را بصورت تصادفی جابجا میکند .

ادامه مطلب
تابع ( ) sort

تابع ( ) sort
تابع ( ) sort برای مرتب کردن ارایه ها به کار میرود

ادامه مطلب

آخرین پروژه ها

جدید ترین پروژه های آمازینگ فایل

2,000 تومان پروژه تنظیم پمپ آسیابی

پروژه تنظیم پمپ آسیابی

ادامه مطلب
4,000 تومان پروژه انیمیشن عملکرد ecu پراید

پروژه انیمیشن عملکرد ecu پراید

ادامه مطلب
2,000 تومان پروژه پمپ آسیابی و مکانیزم عملکرد آن

پروژه پمپ آسیابی و مکانیزم عملکرد آن

ادامه مطلب
3,000 تومان پروژه پمپ های ردیفی و نحوه عملکرد آن

پروژه پمپ های ردیفی و نحوه عملکرد آن

ادامه مطلب
3,000 تومان پروژه پمپ های ردیفی و مکانیزم عملکرد آن ها

پروژه پمپ های ردیفی و مکانیزم عملکرد آن ها

ادامه مطلب
5,000 تومان پروژه مکانیزم عملکرد پمپ اولیه و انواع آن

پروژه مکانیزم عملکرد پمپ اولیه و انواع آن

ادامه مطلب
3,500 تومان پروژه بررسی و مقایسه ی سیکل های ترمودینامیک دیزل و اتو

پروژه بررسی و مقایسه ی سیکل های ترمودینامیک دیزل و اتو

ادامه مطلب
3,000 تومان پروژه تنظیم پمپ ردیفی با دستگاه و به صورت دستی

پروژه تنظیم پمپ ردیفی با دستگاه و به صورت دستی

ادامه مطلب
پروژه های بیشتر

دسته بندی آموزش ها

دسته بندی پروژه ها